Що може бути приємнішим, чим почати ранок з свіжозвареної кави? Завдяки сучасним кавовим апаратам, які радують різноманітним дизайном, розміром та можливостями, ми можемо отримувати задоволення від своєї домашньої міні-кав’ярні.

Правильна експлуатація  і нескладний догляд забезпечить Вашій техніці довговічність. Ми розкажемо як має використовуватися кавоварка, щоб вона ще довго змогла готувати для Вас смачну та запашну каву.

4 вороги кавоварки!

  1. Ворог номер один - накип. Рішення - засіб для чищення!

Якщо у внутрішніх деталях кавоварок почав з’являтися накип, то рекомендуємо провести декальцинацію спеціальним очисником, який за одне використання видалить накип без шкоди для техніки. А для запобігання утворення накипу в майбутньому, допоможе фільтр для кавомашин який очищає та пом’якшує воду.

  1. Ворог номер два - кавові масла! Рішення - профілактичне  промивання!

Після приготування кавового напою, залишається осад кавових масел, який може викликати сторонній запах та смак готовій каві, якщо вчасно від нього не позбутися. Як показує практика, кавоварка прослужить набагато довше, якщо робити профілактичне промивання через кожні 220 чашок.

  1. Ворог номер три - кавова гуща! Рішення - функція промивання трубок!

Слідкуйте за скупченням кавової гущі в контейнері кавоварки.Залишки кави можуть суттєво змінювати смак кави. Кавові апарати приємно дивують функцією промивання трубок, яка забезпечує видалення кавових залишків після попереднього приготування.

  1. Ворог номер чотири - молочний наліт! Рішення - інструкція!.

Видаляється молочний наліт з контейнера кавоварки дуже просто: спочатку від’єднується контейнер з молоком і під’єднується контейнер з водою. далі вмикається цикл піноутворення та підігріву молока. Вода проганяється до тих пір поки вона не буде прозора.

Основні рекомендації по експлуатації кавоварки.

  • Використовуйте воду з фільтру для приготування кави.

  • Не допускайте попадання сторонніх предметів в кавоварку.

  • Регулярно проводьте профілактику - програма очищення кавового апарату.

  • Використовуйте кавоварку на надійній, рівній поверхні.

  • Підключайте кавоварку тільки до надійного електричного живлення.

Дотримуючись цих нехитрих правил, Ви значно довше продовжете життя Вашій техніці і вбережете себе від дорогого ремонту.